Oferta

  

AUTOMATYKA:


Wykonujemy:

- naprawy oraz modernizację automatyki maszyn przemysłowych.

- programowanie sterowników PLC

- wizualizacja na panelach operatorskich HMI

- instalacja układów napędowych

- montaż szaf sterowniczych

 

MECHANIKA:


Wykonujemy naprawy oraz modernizację maszyn różnych producentów. Jesteśmy też wstanie wykonać maszynę według projektu lub pomysłu klienta. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym: tokarka, frezarka, ploter frezujący.

 

BEZPIECZEŃSTWO:


Zajmujemy się zagadnieniami bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych. Możemy dokonać analizę i ocenę ryzyka dla maszyn dopiero projektowanych oraz starszych. Wystawić ekspertyzę do uzyskania certyfikatu o spełnieniu wymagań w zakresie BHP.

Możemy dostosować starszą maszynę do obowiązujących przepisów i norm, korzystając z najnowszych układów bezpieczeństwa firmy Jokab-Safety.

 

DYSTRYBUCJA PRODUKTÓW FIRMY LICHUAN:


Firma PD-Automatyka jest dystrybutorem produktów firmy Lichuan w Polsce. Służymy Państwu pomocą techniczną oraz doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego napęd do Państwa aplikacji. 

Firma Lichuan została założona w 2009 roku, jest przedsiębiorstwem zaangażowanym w rozwój przemysłu automatyki i kontrolerów ruchu. Firma produkuje około 100 odmian silników servo, silników krokowych i ich sterowników, oraz precyzyjne przekładnie planetarne. Od pięciu lat firma utrzymuje doskonałą jakość swoich produktów przez co stała się liderem rynku napędów serwo i serwo-krokowych w Chinach. Wyroby firmy Lichuan są stosowane w maszynach CNC, włókienniczych, pakujących, drukarskich itp.

Oferta dostępna na stronie www.lichuan.pl

Zapraszamy do współpracy!

..